Міський голова Олександр Туренко пояснив, чому призупинено освітній процес в ЗДО “Хоровод”

Основною вимогою роботи закладів дошкільної освіти є дотримання Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів та дотримання норм та Порядку організації харчування у закладах освіти та  дитячих закладах оздоровлення  та відпочинку.

Наразі у зв’язку з вимушеним застосуванням аварійних відключень електропостачання – графіки стабілізаційних відключень не діють, що унеможливлює спрогнозувати та скоригувати роботу харчоблоку в закладі дошкільної освіти “Хоровод” Української міської ради, що, в свою чергу, веде до порушень вище зазначених норм.

“Для забезпечення повноцінного триразового харчування в закладі, робота харчоблоку розпочинається о шостій ранку з розігріву електричних плит великої потужності” – пояснює міський голова Олександр Туренко.

Далі йде майже безпереривний процес приготування їжі на сніданок, обід та вечерю.

Також безперебійно мають працювати холодильники, а їх в закладі вісім, три морозильні камери та бойлери.

Наявний генератор не має тої потужності, щоб заживити всі електроприлади, до того ж, він підключений та забезпечує електроенергією укриття садочку.

З метою збереження здоров’я дітей, які відвідують ЗДО “Хоровод”, з 07 червня призупинено освітній процес до врегулювання питання щодо забезпечення постійного енергопостачання в закладі.

“На даний час питання щодо забезпечення безперебійного енергопостачання в ЗДО “Хоровод” перебуває на моєму особистому контролі. Вже направлено офіційний лист у ДЕТЕК щодо перепідключення садочку на іншу лінію, де світло не вимикають так часто.

Загалом, така ситуація по всій країні, і ще раз хотілось би прояснити, що міський голова, чи міська рада не керує вмиканням/вимиканням електроенергії.

Попереду зима, і нам усім доведеться звикати жити в умовах постійної відсутності електроенергії, як би того не хотілося”.