Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

Добро починається з тебе

У  міжнародний день спонтанного прояву доброти, голова Української міської ради Олександр Туренко у партнерстві з керівниками архівно-музейного комплексу «Літературно-мистецькі Плюти» та старостою села, привітали сім’ю Друзенко, яка мешкає у селі Плюти.  Наразі матір родини Друзенко самостійно доглядає свого сина, який постраждав в наслідок  трагічних подій, та виховує наймолодшу доньку.

Така благодійна акція відбулася в будинку-музею письменника і драматурга Олександра Корнійчука. Працівники музею провели  тематичну екскурсію по літературно-меморіальному будинку-музею, де письменник відпочивав і творив, приймав делегації та працював над урядовими справами. Цікава історія будинку-дачі, культурно-мистецькі традиції, пов’язані з нею, дозволяють позиціювати його як місце пошуку натхнення, відкриття художніх здібностей. Як і раніше збирають Плюти на своїх теренах людей, які  колись творили та творять зараз вітчизняну культуру.

Добро – це орієнтир, до якого все людство просто зобов’язане прагнути, мораль, яка допомагає жити, роблячи наше існування на планеті більш приємним і піднесеним над усіма проблемами і неприємностями, з якими доводиться стикатися щодня. Важливо поспішати робити добрі вчинки, наповнюючи своє життя особливим сенсом. Не дарма народна мудрість говорить, що добро повертається сторицею, а людину, яка з готовністю може віддати тепло свого серця оточуючим, доля нагородить сама.

Творити добро – це просто і приємно! 

Попередня ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Українська територіальна громада, Київська обл., Україна

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2021 Українська громада - всі права захищено