Через значну засміченість каналізаційних колекторів відбуваються аварійні ситуації

Засмічення каналізаційних мереж становить потенційну небезпеку насосному обладнанню, тому дуже важливо вчасно проводити регламентні роботи.

Саме тому, щоб максимально убезпечити каналізаційні мережі та надавати якісні послуги підрядними організаціями, під контролем управління розвитку інфраструктури, фахівців КП “УВКП” завершуються роботи з прочистки каналізаційних колекторів каналопромивальною машиною та прочищання оглядових колодязів на багатьох ділянках міста.

Роботи тривають по просп.Дніпровському, вул.Будівельників, вул.Енергетиків, вул.Зв’язку та вул.Юності.

Відповідні заходи покращать екологічний стан міста, підвищать ефективність очищення стічних вод та надійність експлуатації існуючих об’єктів каналізаційного господарства.