13 червня 2023 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Української міської ради

В порядку денному стояли важливі питання життєдіяльності громади та початку підготовки до зими.

Розгляд питань члени виконкому розпочали із щорічних звітів керівників комунальних підприємств громади.

Також, члени виконкому підтримали проведення в нашій громаді спортивних заходів, а саме благодійних забігів : «Вперед до перемоги» та «Дика гонка».

Розглянули надважливе питання осіннього-зимового періоду, яке стоїть у нашій країні. Тому підготовка до опалювального сезону розпочалася вже зараз.

Далі за порядком денним розглянули питання архітектури, соціальні, питання служби дітей та сім’ї, та питання торгівлі.