Звіт міського голови: громадою схвалено!

Аби зустрітися з міським головою Українки Павлом Козирєвим та заслухати його звіт про виконане у 2016 році, до палацу культури «Енергетик» минулої п’ятниці прийшли жителі міста.
Всі, хто прийшов на зустріч, отримали спецвипуск газети, де доступно і зрозуміло викладені навіть складні питання. Додатково інформація була викладена у вигляді презентації, що демонструвалася на екрані – із зауваженнями та поясненнями Павла Генріховича. Зрозуміло, креативно та з використанням сучасних технологій – так можна охарактеризувати звітування. Бажаючі могли переглянути все, що відбувалося у палаці культури, онлайн – увесь час відео трансляція звіту велася на міському сайті. Підсумовуючи зроблене у 2016 році, Павло Козирєв акцентував на основних подіях, які стали у минулому році рушійними для розвитку міста, таких, як відкриття ЦНАПу, початок об’єднання громад, масштабний ремонт спорткомплексу, добудова приміщення ЗОШ № 1 та інші.
Та окрім інформації, викладеної у звіті, небайдужі городяни, які прийшли на цю зустріч, дізналися й багато нового – наприклад, які ще події чекають місто у найближчому майбутньому. І одна з них – виділення окремої будівлі для Центру адміністративних послуг. І такою будівлею стане колишня баня – звичайно, після відповідного ремонту. Окрім того, Зараз робиться усе можливе, аби Центр адміністративних послуг в Українці отримав додаткові повноваження: щоб можна було отримати закордонний паспорт, ІД-код та інше в місті. Також разом з ЦНАПом будуть розміщені і абонентські служби комунальних підприємств, куди жителі можуть звернутися.
Користуючись нагодою, Павло Козирєв запитав у присутніх, чи потрібен місту окремий м’ясо-молочний ринок, на що отримав ствердну відповідь. Як розповів міський голова, у планах – збудувати окремий комунальний м’ясо-молочний ринок на місці біля старого переїзду. Окрему територію планується облаштувати для проведення недільного ярмарку, який є популярним в Українці.
У продовження зустрічі городяни мали змогу звернутися зі своїми питаннями до очільника міста та отримати на них відповіді: такою нагодою скористалося чимало присутніх. Зокрема, людей цікавили переважно питання екології, планів міської влади щодо вирішення проблеми з безпритульними тваринами та роботи міської «Варти».

16830772_1644319249204043_8266167093669196603_n 16807437_1644319269204041_5613107499100178287_n