Звернення депутатів Української міської ради

В ніч з 04.04.2017р. на 05.04.2017 р. припинила роботу Трипільська ТЕС ПАТ «Центренерго».

Основним паливом, що використовується Трипільською ТЕС ПАТ «Центренерго» є вугілля антрацитової групи марки «АШ». Постійні перебої з постачанням вугілля, а останнім часом повне припинення його постачання – і призвело до остаточної зупинки Трипільської ТЕС ПАТ «Центренерго».

В результаті зупинення роботи Трипільської ТЕС ПАТ «Центренерго» місто Українка не тільки залишилося без гарячого водопостачання, але й існує реальна загроза зриву опалювального сезону 2017-2018 р.р. Це є неприпустимим, оскільки, у разі неможливості початку опалювального сезону всі системи життєдіяльності міста (водопостачання, водовідведення тощо) можуть бути знищенні, що призведе до непередбачуваних наслідків.

Громада міста Українка занепокоєна даною ситуацією, яка складається на Трипільській ТЕС ПАТ «Центренерго», що є єдиним джерелом теплопостачання та постачання гарячої води до міста Українка.

Від імені громади міста Українка звертаємося до:

Президента України з проханням втрутитися в дану непросту ситуацію та взяти її під особистий контроль;

Прем’єр-міністра України з проханням:

·                    доручити ДСНС України розглянути ситуацію, що склалася та надати висновок про її рівень у відповідності до Порядку класифікації надзвичайних ситуацій за їх рівнем, затвердженим Постанови Кабінету Міністрів України №368 від 24.03.2004 року;

·                    доручити відповідним міністерствам розробити програми та вжити невідкладних заходів реагування з метою виходу з надзвичайної ситуації, в якій порушуються нормальні умови життєдіяльності 20 тисячної громади міста Українка, а саме: відновити роботу Трипільської ТЕС ПАТ «Центренерго», забезпечивши її відповідним видом палива та не допустити можливого зриву опалювального сезону в багатотисячному місті Українка Обухівського району Київської області;

Голови Київської обласної державної адміністрації з проханням:

·                    створити штаб з метою координації відповідних служб області;

·                    доручити регіональній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначити рівень надзвичайної ситуації згідно з Порядком класифікації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру за їх рівнями.