Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

Змагання були вкрай важливими і складними для кожного учасника, адже свої сили тут зібралися показати більше 800 спортсменів із понад 66 країн світу» – переможець змагань, майстер спорту міжнародного класу Данило Кузьмін

У португальському місті Монтемор-у-Велью 20-21 травня пройшов перший етап Світового кубку з веслування на байдарках і каное. До складу збірної команди України увійшли двоє спортсменів із Обухівщини – Іван Семикін та Данило Кузьмін. У перший день змагань Іван Семикін у байдарці-двійці зі своїм напарником по збірній команді – Ігорем Труновим, впевнено та зі значною перевагою виграли олімпійську дистанцію 500 м (1.28,059), обігнавши угорців та іспанців. Перемоги досяг і Данило Кузьмін – фінальний заїзд байдарок-четвірок на дистанціїї 500 метрів, до складу якого входив спортсмен, закінчився перемогою українців. Сам же майстер спорту Данило Кузьмін у інтерв’ю з телекомпанією «Дні-Про» наголосив, що змагання були вкрай важливими і складними для кожного учасника, адже свої можливості і бажання перемогти  тут доводили більше 800 спортсменів із понад 60 країн світу. Загалом у цих змаганнях українці 11 разів підіймалися на п’єдестал перемоги і посіли почесне друге місце у командному заліку. До слова, на другому етапі Кубку світу в Угорщині Іван Семикін, знову ж у «двійці»,  посів призове  третє місце (результат Семикіна – Трунова: 1 хв. 28, 386 секунди), поступившись командам із Франції та Угорщини на лічені секунди.

Велика і дружна спортивна громада українчан щиро вітає Івана і Данила з перемогою, величезна повага і вдячність Олексію і Тетяні Семикіним за відданість спорту і підготовку  спортсменів, якими пишається уся країна!Так тримати, ми у вас віримо – і вперед, до нових перемог!

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні