Життя без гарячої води, або холодне літо 2017-го!!!

З квітня 2017 року мешканці м. Українка живуть без гарячої води. З того часу Трипільська ТЕС неодноразово запускалася в роботу, але питання гарячого водопостачання так і не було вирішене. Поясненням цього була відсутність вугілля. Наразі за відкритою інформацією вугілля законтрактовано і вже розпочалися поставки.

21 вересня на черговому засіданні сесії Української міської ради, після виступу помічника директора Трипільської ТЕС Міщенка М.Г., Павло Козирєв висловив своє глибоке обурення відсутністю гарячого водопостачання в місті такий тривалий час. «Я розумію, що це вирішує не Михайло Георгієвич, але я шокований тим, що не розглядається запуск гарячої води на місто. Я не розумію, як може бути, що вугілля є на складі, вугілля законтрактоване, а питання включення гарячої води не стоїть на порядку денному. Мене це просто шокує! Як можна так ставитися до людей?!».
За результатами розгляду цього питання депутати затвердили звернення до Президетнта України та Кабінету Міністрів України з вимогою подати гаряче водопостачання на місто.

Більше цікавої інформації можна дізнатися на офіційній сторіці Виконавчого комітету у ФБ