За досвідом до Українки звернулися жителі Глевахи

На кожній сесії Української міської ради, першим пунктом вже традиційно є розгляд питання, щодо дій, направлених на віддалення великої кільцевої дороги від міста Українка. Проте це питання актуальне не лише для Українки – тепер ця проблема нависла і над мешканцями Глевахи.

Стурбовані проблемою ВКАДу жителі селища вже давно оббивають пороги селищної ради та інших установ, аби не дозволити на своїй території розпочати капітальне будівництво, яке може стати екологічно небезпечним і передбачає знесення близько 30 будинків для розчищення території. Куди йти, що робити і як захистити свої інтереси – «друзі по нещастю» вирішили дізнатися від представників влади Українки, які вже віч-на-віч стикалися із такою ж загрозою.

У середу жителі Глевахи прибули на зустріч до міського голови Павла Козирєва, а також спеціалістів Української міської ради, аби отримати пораду, залучитися підтримкою  і об’єднати спільні інтереси навколо однієї проблеми.

Голова громадського комітету міської ради Українки, Михайло Тупицький, представив гостям відео сюжет про те, якими методами наше місто боролося із загрозою будівництва ВКАДу. У ході обговорення проблеми, гості задавали питання спеціалістам міської ради Українки і отримували відповіді на них.