«Єдина родина. Діти». Нові старти

5риба2 (1)31 липня на центральному пірсі міської Набережної знову людно – збираються учасники змагань зі спортивної рибалки. Українчанам  добре знайомий щорічний травневий турнір з рибної ловлі «Єдина родина» для всіх вікових категорій та  учасників з різними фізичними можливостями,  а сьогодні  стартувала друга частина цього проекту – «Єдина родина. Діти».

Підтримали проведення таких змагань Українська міська рада, центр «Спорт для всіх», ГО «Федерація риболовного спорту інвалідів «РИСІ» і ГО «Клуб рибалок Українки».  На думку організаторів – чим більше таких заходів для дітей, тим більше шансів «відтягнути» їх від екранів комп’ютерів і телевізорів, зробити дозвілля активним, здоровим і цікавим. Що, як не риболовний спорт у нашому місті, може «на відмінно» виконати таку задачу? Адже прикладів для наслідування багато – наші дорослі рибалки тричі за сезон проводять тури чемпіонату Українки, Кубок Українки, досвідчені спортсмени з Києва теж досить часті гості у нашому місті – і завжди після дорослих змагань можна підійти до відомих у спортивному світі спортсменів, поцікавитись їх тактикою і навіть розкрити деякі секрети вдалого лову.  Сезонними, як у дорослих колег,  тепер стали  і дитячі змагання – весняний тур пройшов у травні, літній- 31 липня, осінній планується у вересні.

На урочистому відкритті приємно здивував усіх Радомир Скорих – він не тільки рибалка, а ще й талановитий актор, разом з мамою, керівником народної циркової студії «Романтики» Вікторією Намчук,  підготували мініатюру «Кльова хвилинка» і добряче підняли  настрій всім учасникам, які іграшковою вудкою виловлювали з надувного  басейну рибку, а натомість отримували «солодкі призи». Ось так, з приємними враженнями і посмішками на обличчях, розпочали змагання юні рибалки-спортсмени.

Липнева спека не стала на заваді нашим аматорам, і хоча кльов був слабенький, учасники намагалися не пропустити жодного шансу впіймати рибину. За їх спробами спостерігала суддівська колегія у складі Анатолія Кислова, Юрія Лахтадира і Владислава Череваня, а допомагали дітям постійні волонтери риболовних  змагань Олег Янушенко та Сергій Замятін.

Емоцій було достатньо – перед самим фінішем у одного з учасників зійшов невеличний сомік («втікло» перше місце!…).  Хтось радів вдалим покльовкам, хтось переживав втечу хитрющої риби , та все ж лов тривав, як і запланували,  2 години.  І ось бажана і дуже очікувана мить – зважування улову  і нагородження переможців! Цього разу ними стали:

• У групі «А» (учасники з особливими фізичними можливостями) перше місце посів Кроковський Ян (м.Київ), друге виборов  Радомир Скорих (м.Українка), третє – Болдирєва Надія (м.Київ). В номінації «Воля до перемоги» переміг обухівчанин Максим Диденко
  • У групі «В»(загальна») серед хлопців найсильнішими стали українчани Супрун Мартін (1 місце, він же – переможець номінації «Big fish»), Маковець Руслан (2м.) і Акімов Іван (3м.);  в номінації «Воля до перемоги» призи отримали Лисянський Єгор і Бецько Дмитро.
  • Король Єва, в чому ми і не сумнівалися, стала першою серед дівчат, а Руднєва Софія була нагороджена в номінації «Новачок».

Решта юних рибалок  отримали дипломи учасників і призи від організаторів та спонсорів, отже – ніхто зі змагань з пустими руками не пішов!

Чи сподобались змагання всім учасникам та їх батькам..?, сподіваємось,  що так, враховуючи задоволені обличчя  дітей та запитання: а коли наступні…?

А поки всі чекали солодкого столу, тривало жваве обговорення планів на майбутнє.

Слушні зауваження були взяті до уваги – наступного року спробуємо «перехитрити» літню спеку і провести змагання у вечірній час, також була пропозиція додати до класу «Поплавок» ще й «Фідер» (хоча цей вид вважається більш складним, у нас уже є бажаючі довести, що спінінговий лов  дітям теж цілком по силах).

Наші гості з Києва (вони відвідали місто вперше) милувалися Українкою, могутнім Дніпром, чудовими краєвидами,  раділи, що відкрили для себе такий чарівний куточок і , звичайно, обіцяли приїхати ще.

Смачне морозиво стало хорошим фінішним акордом змагань і ще одним приводом поспілкуватися і поділитися враженнями від чудово проведеного дня.

Ми дякуємо усім, хто долучився до організації і проведення змагань  – Українській міській раді, працівникам центру «Спорт для всіх», ГО ФРСІ «РИСІ», «Клубу  рибалок Українки», ПК «Енергетик», підприємцям м. Українки і Києва,  колективу «Дніпровського проспекту», батькам учасників, волонтерам і вболівальникам.

Щира подяка  за постійну  підтримку та допомогу нашому незмінному партнеру – ТМ «ФІШКА»!

Обов’язково попереду – нові змагання і турніри, слідкуйте за нашими анонсами.

Хороші справи робимо Єдиною Родиною, а головні у цій родині – діти! І крапка.

Тетяна Замятіна, Анатолій Кислов