«Я – жінка. А кожна жінка дбає про порядок та спокій своєї родини». Інтерв’ю з в.о. міського голови міста Українка Катериною Проценко

Після дострокового складення повноважень міським головою Павлом Козирєвим, відповідальність за управління містом лягла на плечі секретаря Української міської ради Катерини Проценко.  Як почувається Катерина Василівна на новій, більш відповідальній посаді та чи сповнена сил очолити команду і змінювати місто на краще – дізналися із перших вуст.

1. Що Ви відчуваєте після відставки міського голови адже тепер вся відповідальність лягла на Ваші плечі?

Не можу сказати, що це було неочікуваним особисто для мене. Але емоцій на засіданні сесії не змогла стримати, бо, як правильно зазначив хтось з депутатів : на наших очах відбувається історія. 50 років місту, і третину з них керманичем міста був Павло Генріхович. Харизматичний лідер і керівник зробив наше місто відомим по всій Україні. До нас приїздять, навчаються і переймають досвід колеги зі всієї України. Керівник, який бачить розвиток подій на кілька кроків наперед і постійно нас навчав цьому.

Рішення Павла Генріховича не було спонтанним, він давно і цілеспрямовано йшов до цієї мети, і я вважаю це правильним. Такі люди, як він, (талановиті управлінці та гарні господарники) можуть змінити країну на краще, тому нам залишається тільки подякувати йому за все, що він зробив для міста і для всіх нас та гідно продовжити те, у що він вклав стільки часу, праці і душі.

1. Чи відчуваєте Ви в собі сили очолити команду і надати їй підтримку?

Для мене – це дуже важливе питання.  У мене є певний досвід у місцевому самоврядуванні і я готова використовувати свої знання і навички для плідної роботи на благо громади і нашого міста.

Я – жінка. А кожна жінка дбає про порядок та спокій своєї родини. І для мене основне завдання – забезпечити порядок та підтримувати й надалі ті високі стандарти в наданні адміністративних, комунальних та соціальних послуг. І в мене не має ні найменших сумнівів, що і надалі кожен з нас буде робити все залежне задля стабільної роботи всіх служб у нашому місті. Я дуже розраховую на підтримку депутатського корпусу, на людей, які отримали довіру громади і які є сполучною ланкою між жителями міста і керівництвом. Маю велику надію, що в цей непростий, переломний період, вони знайдуть в собі сили відкинути внутрішні політичні амбіції, і консолідують свої зусилля на стабільності і творчій конструктивній роботі органів місцевого самоврядування.

1. Які перспективи обрання нового очільника міста ?

Мною вже направлене клопотання до Верховної Ради України щодо призначення позачергових виборів. Тому чекаємо відповідної Постанови Верховної Ради.

Хочу звернутися до громади! Дорогі українчани, ваша підтримка і віра в мене – безцінні! Все, що я робила, і буду робити – не має сенсу, якщо не знайде відгуку в ваших серцях і не заслужить вашої довіри і схвалення. Я дуже люблю наше місто і зроблю все можливе, щоб воно і далі розвивалося і процвітало. Але, як не дивно це звучить, я зможу з впевненістю сказати, що впоралася з покладеними на мене обов’язками лише в тому випадку, якщо місто не помітить зміни керівництва. Якщо кожен день люди будуть насолоджуватися чистотою і комфортом і не думати про комунальні та соціальні проблеми в місті – це і буде надійним показником успішності моєї роботи. Тільки тоді я і вся наша команда отримаємо право заявити: «Ми добре робимо свою роботу!»

Більше цікавої інформації можна дізнатися на офіційній сторіці Виконавчого комітету у ФБ