Всеукраїнський фестиваль громад «Віче в Київській Русі»

29-30 липня 2017 року у «Парку Київська Русь» (с. Копачів Київської області), відбудеться другий Всеукраїнський фестиваль громад «Віче в Київській Русі», спільно ініційований та організований Асоціацією малих міст України та «Парком Київська Русь» на честь 1029-ї річниці від Дня Хрещення Русі. Мета фестивалю – вшанування національної спадщини, популяризація традицій та історії державотворення України з її витоків. До участі у фестивалі запрошуються усі великі, середні та малі міста України, а також селища, села та об’єднані територіальні громади. Участь у такому фестивалі – це популяризація в першу чергу кожної громади, а також вагомий внесок у збереження культурного надбання держави, об’єднання навколо своєї спільної історії. Місто Українка – один із учасників Фестивалю. У рамках Фестивалю кожне місто візьме участь у театралізованій почесній ході, яка пре- зентуватиме його символіку, традиційне вбрання, а також представить себе за допомогою виступу, що відображатиме його історію, культуру та традиції.

Окрім того, міста-учасники презентуватимуть себе в рамках виставки-показу аутентичних ремесел та місцевих виробників на ярмарці та під час дегустації традиційних страв громади.Початок фестивалю: 29 липня 14.00