Воїнів – інтернаціоналістів вшанували в Українці

Вже тринадцятий рік поспіль 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цю дату вибрано не випадково –  цей день  приурочений до річниці виведення радянських військ з Афганістану. Починаючи з  1979  і до  1989 р. через горнило «афганської війни» пройшли близько ста п’ятдесяти тисяч українців. Вшановують в Україні і всіх тих, хто брав участь в інших війнах – військовослужбовців, які виконували інтернаціональний обов’язок у В’єтнамі, Ефіопії, Чилі, Єгипті, на Кубі та в багатьох інших “гарячих точках».

Вшанували воїнів-афганців і в нашому місті: у середу відбувся урочистий захід в Українській міській раді.  До присутніх воїнів-інтернаціоналістів  зі словами пошани і вдячності звернулися голова Обухівської міськрайонної спілки воїнів Афганістану Віктор Контурак, воїн АТО, учасник Революції Гідності Володимир Дубровський та інші.

– Коли лише почали формуватися перші добровольчі батальйони, аби дати відсіч агресору у зоні АТО, афганці були першими, хто прийшов і почав навчати молодих хлопців. Вони завдяки своїм зусиллям дали старт формуванню тих збройних сил України, які ми маємо тепер. Доля ще раз перевірила їх на міцність, і ми з вами ще раз впевнилися – афганці незламні! Я хочу зазначити, що захоплююся вашою самовідданістю, бойовим та життєвим досвідом, умінням долати труднощі. Ви назавжди залишитеся взірцем для справжніх українських патріотів, – відзначив голова спілки воїнів АТО Олександр Лукашук.

Від імені громади подякував та вручив відзнаки воїнам-інтернаціоналістам міський голова Українки Павло Козирєв.

-Я дуже радий, що у нашому місті і воїни інтернаціоналісти, і воїни АТО об’єдналися разом, – зазначив Павло Генріхович. – Це справжній приклад для всіх нас, як потрібно спільно вирішувати питання.

Голова профспілкового комітету Трипільської ТЕС Олександр Шевчук теж приєднався до поздоровлень та  від імені колективу Трипільської ТЕС відзначив подяками та преміями воїнів-інтернаціоналістів, які є працівниками підприємства.

DSC_0094 DSC_0139 DSC_0148 DSC_0160