Вітаємо нових студентів "Інституту третього віку"

Сьогодні у лекційній залі Палацу культури «Енергетик» у м. Українка відбулося урочисте посвячення у студенти нових абітурієнтів «Інституту третього віку».

Цього року їх нарахувалося аж 120. На свято завітало чимало гостей, серед них і виконуюча обов’язки міського голови Катерина Проценко. Катерина Василівна від імені усієї громади та від себе особисто, від щирого серця привітала новоспечених студентів та побажала їм доброго здоров’я, вічної молодості душі, натхнення, тепла від рідних та довгих літ. І пообіцяла, що ті традиції, які роками впроваджувалися Павлом Козирєвим, з її боку будуть не тільки підтримуватися, а й примножуватися.

Більше цікавої інформації можна дізнатися на офіційній сторіці Виконавчого комітету у ФБ