Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

Ветерани «Динамо» зіграли проти Команди Мерів

Протягом усього 2017 року футбольний клуб «Динамо» Київ святкує 90-річний ювілей, а команда ветеранів «Динамо» присвячує свої виступи цієї визначної дати. 10 вересня в місті Українка відбулася товариська зустріч між командою ветеранів ФК «Динамо» (Київ) і збірної України серед голів міст, яка була також присвячена 50-річному ювілею міста Українка. Динамівські ветерани з радістю відгукнулася на запрошення керівників міста та будівельної компанії “Укржитлоінвест”. Цей поєдинок став завершенням розважальних заходів, які проходили протягом трьох днів. Команда знаменитих динамівців, в складі якої було 12 заслужених майстрів спорту, прибула в місто Українка на клубному автобусі. На поле стадіону за руку з дітьми і під оплески глядачів вийшли капітан команди Володимир Безсонов, Всеволод Романенко, Сергій Федоров, Сергій Беженар, Юрій Дмитрулін, Іван Яремчук, Ігор Костюк, Андрій Анненков, Артем Яшкін, Олексій Михайличенко, Василь Рац, Віталій Косовський , Олександр Заваров, Вадим Євтушенко і Олег Протасов. Керували їх діями легендарне тріо: Андрій Біба, Володимир Веремєєв і Володимир Мунтян. У складі збірної України серед глав міст, яку очолював Сергій Ковалець, були представники 10 областей нашої країни: Київській, Кіровоградській, Вінницькій, Тернопільській, Хмельницькій, Запорізькій, Чернігівській, Житомирській, Полтавській та Миколаївській. До слова, команда має досвід виступів на чемпіонаті Європи серед мерів і готується до нових європейських змагань в наступному році. Перед початком зустрічі її ведучий, заслужений журналіст України Олександр Липенка, зачитав привітання від Ігоря Бєланова до 50-річчя міста Українка. Після цього Володимир Мунтян вручив меру міста-ювіляра Павлу Козирєву футболку з автографами ветеранів «Динамо» (Київ).

Гра почалася. У першому таймі краще виглядала збірна голоів міст України, яка і відкрила рахунок. Після передачі капітана команди Павла Козирєва м’яч забив мер Новоукраїнки Кіровоградської області Олександр Корінний. Поступово ініціативу перехопили динамівські ветерани, які в кінці тайму зрівняли рахунок. Це зробив Сергій Федоров після передачі Ігоря Костюка. У другому таймі перевагою володіли легенди «Динамо», було створено багато гострих моментів, але рахунок не змінився – нічия 1: 1. Після завершення матчу мери вручили динамівцям кубок, а Володимир Мунтян та Андрій Біба, зі свого боку, подарували м’ячі з автографами гравців. Динамівські ветерани з радістю фотографувалися з жителями Українки, роздавали автографи і щиро спілкувалися. Без сумнівів, свято футболу і свято міста Українка вдалося!

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні