Вдруге відбувся Всеукраїнський фестиваль "Віче в Київській Русі"!

Видовищне, надзвичайне та феєричне свято відбулось на честь 1029-ї річниці від Дня Хрещення Русі 29 та 30 липня у парку Київська Русь. Це – вже  ІІ Всеукраїнський фестиваль громад, що проходить під назвою «Віче в КиївськійРусі», спільно ініційований та організований Асоціацією малих міст України та «Парком Київська Русь». Основною метою дійства є вшанування національної спадщини, популяризація традицій та державотворення України з її витоків. У рамках фестивалю пройшов Всеукраїнський  конкурс, де міста України представляли себе гостям свята, розповідали про свою славетну історію, культуру, ділились надбаннями та власними традиціями. Серед них було і наше мальовниче місто Українка.

Урочистості розпочались 29 липня із обов’язкової почесної ходи міст, які презентували свою символіку, традиційне вбрання, а також представляли таланти і культуру кожного міста, одні – співали, інші – танцювали, ще одні – показували свою фізичну силу. За висновками журі – Пирятин – найавтентичніший, Обухів – креативний і спортивний. Наше місто Українка також достойно представила себе, і найкраще показалo історію свого міста. «Пирятин, Обухів і Українка отримали відзнаки – кожен у номінації, в якій були найсильнішими. Новоукраїнка – гран-прі. І в першу чергу –  за мужність, адже діставалися до Парку 12 годин! Зламались ДВА автобуси, якими вони їхали! Але вони мужньо перебороли всі обставини і достойно представили свою громаду на Фестивалі», – ділиться емоціями Антоніна Домікан  – заступник виконавчого директора АММУ та, за сумісництвом, співорганізатор дійства. Особливу відзнаку Князя Володимира отримала Альбіна Бойко – спортсменка, яка у складі делегації Обухова встановила черговий рекорд України на честь Дня Хрещення Русі і Фестивалю громад! «Сподіваюсь, що в наступному році ми підтримаємо цю традицію і проведемо Фестиваль втретє ще з більшою кількістю учасників!», – говорить Антоніна Домікан. Свято було незабутнім – нові знайомства, нові емоції та відчуття вкотре довели давно відому істину про те, що сила кожного міста і села – у єднанні.