Вчитель – це не професія, вчитель – це покликання!!!

Він тримає тебе за руку і відкриває весь світ, допомагає зробити перші самостійні кроки, а потім непомітно відходить убік, приймаючи наступних своїх учнів… Через роки пам’ять знову і знову відновлює його образ – злегка примружений уважний погляд, м’яку усмішку, бажання бачити тебе кращим, ніж ти є насправді.

Чомусь людям завжди здається, що всіма своїми досягненнями вони зобов’язані, насамперед, собі. Але ж у кожному з нас – труд вчителя.
Напередодні Дня вчителя на 30 вересня о 18.00 у міському Палаці культури “Енергетик” відбудеться вшанування представників освітянської галузі міста Українка.
Поздоровити українських освітян приїде народна артиска України (оперна співачка) Валентина Степова.
Тож дуже чекаємо, що ви приєднаєтесь до поздоровлення цих вагомих людей у нашому житті та відвідаєте цей захід.

Більше цікавої інформації можна дізнатися на офіційній сторіці Виконавчого комітету у ФБ