ТРИВАЮТЬ КАПІТАЛЬНІ РЕМОНТИ ДОРІГ ТА ПОТОЧНІ РЕМОНТИ ПІШОХІДНИХ ДОРІЖОК І ТРОТУАРІВ

13769435_1567927600176542_2895679834645222177_nЦьогоріч в м. Українка дуже потужний напрямок роботи з ремонту дорожньої інфраструктури. За інформацією першого заступника міського голови Володимира Луценка, розпочато роботи на дорозі по вул. Юності від будівлі міліції в бік повороту на Трипільську ТЕС. Там уже замінено бордюри, влаштовано тротуар в сторону залізничної станції. Невдовзі, коли буде вирішено всі інші питання, проведуть й асфальтування дороги.

Закінчено роботи із облаштування пішохідної доріжки біля нового дитячого майданчика між житловими будинками на вул. Енергетиків, 3 та Енергетиків, 5. В подальшому цю територію планують доповнити лавками; в планах на майбутнє – освітлення цієї пішохідної доріжки.

Проводять роботи біля пішохідної доріжки до магазину «Фора». Там зроблено поки що з’їзд до пішохідного переходу, а найближчим часом також заплановано асфальтування.

Також з запланованого – продовження асфальтування пішохідної доріжки вздовж набережної Дніпра, пішохідна доріжка від просп. Дніпровського, 17 до просп. Дніпровського, 25. Минулого року цю роботу частково виконали, цьогоріч планують продовжувати.

Заплановано в цьому році від просп. Дніпровського, 1 частково заасфальтувати доріжку в сторону палацу культури. Ще є деякі невеликі проекти, які зараз знаходяться на етапі розгляду та підготовки документації.