В УКРАЇНЦІ СТАРТУЄ БІЗНЕС-КЛУБ

HKx3A7GOtDUЯкщо Ви власник бізнесу, або ж тільки плануєте розпочати власну справу, чи лише мрієте відкрити кав’ярню, крамницю… Якщо Ви хочете дізнатися більше про світ бізнесу і отримати реальні практичні поради, ласкаво просимо до нашого бізнес-клубу!

Відтепер в м. Українка щомісяця будуть проходити безкоштовні (!) тренінги. Організовують їх ГО “Центр ефективних рішень” і Молодіжна громадська рада при голові Київської ОДА, за підтримки Української міської ради.

І першими у нашій програмі будуть семінари, які проводитиме директор будівельної компанії «Укржитлоінвест» Сергій Рубан. Ви матимете унікальну можливість прослухати курс «МВА за 10 занять»!

Зареєструватися на бізнес-тренінги можна написавши на електронну пошту anna_madey@ukr.net або у мережі Facebook на сторінку.

УВАГА! Перший тренінг відбудеться у суботу 20 серпня, об 11:00, у малому залі Української міської ради (м. Українка, площа Т. Шевченка, 1, другий поверх).

З повагою,

проект-менеджер ГО “Центр ефективних рішень”,