УВАГА ШАНОВНІ УКРАЇНЧАНИ!!! Що не можна змивати в каналізацію?

Днями по вулиці Будівельників, 13 у одному із під’їздів стався потоп.

Благо один із мешканців міста вчасно зреагував та подав заявку до міського колл-центру, ця заявка була передана до міського підприємства по обслуговуванню житла. Їх працівники спрацювали оперативно, і проблема була усунена. За словами начальника ПОЖ Григорія Ткаченка, мешканці квартир по цьому стояку не за призначенням використовують каналізаційну систему, що до речі, вже не вперше. Конкретніше – змивали в каналізацію тверді побутові відходи, через це був розбитий відвід каналізаційної труби діаметром 100 мм і всі каналізаційні стоки потрапили у підвал. Хоч проблема з потопом була швидко усунена, за що мешканці дуже вдячні ПОЖу, але все ж залишився неприємний запах у під’їзді.

Тож велике прохання до усіх жителів міста, будь ласка, зважайте на те, що ви кидайте у каналізацію.

Більше цікавої інформації можна дізнатися на офіційній сторіці Виконавчого комітету у ФБ