УВАГА!!! Порив водогону холодної води в районі НОВОЇ ПОШТИ

Як сьогодні стало відомо, що в районі Нової пошти у місті Українка стався порив на магістральному трубопроводі водопостачання. За словами першого заступника міського голови Володимира Луценка, вже розпочалися оперативні роботи щодо усунення даної проблеми. Проводяться розкопки, щоб добратися до мережі водопостачання. Нажаль, через цю аварію у частини міста буде відсутня вода. Це частина будинків по проспекту Дніпровському та частина будинків по вулиці Енергетиків. Комунальними службами буде докладено усіх зусиль, щоб ліквідувати аварію якомога швидше, але це буде залежати від складності поломки, яка буде визначена після того, як ремонтники доберуться до пошкодженої тепломережі.

Більше цікавої інформації можна дізнатися на офіційній сторіці Виконавчого комітету у ФБ