Успішний старт благодійного марафону на підтримку палацу культури "Енергетик"

Девіз міста «В громаді, як у родині» вкотре підтвердився діями: благодійний концерт за участі ансамблю «Київські солісти» та всесвітньо відомого диригента Кирила Карабиця зібрав повний зал глядачів! Українчани не лише прийшли отримати естетичне задоволення, але й внесли свою частинку підтримки для майбутньої реконструкції Палацу культури в Українці.
– Ідея, яку запропонував відомий диригент Кирило Карабиць, полягає у тому, що після реконструкції глядацька зала Палацу культури може не лише покращити акустику, а й отримати більше функцій, – прокоментував міський голова Українки Павло Козирєв. – І тоді ми подумали, що до цього може долучитись громада. Перший крок у цьому напрямку був зроблений нашим обласним депутатом Гергієм Цагареішвілі, який зробив перший внесок на 10 тисяч гривень. А справжній старт розпочався, коли всі почали долучатися до купівлі білетів. І це – тільки початок шляху до того, щоб Українка стала справжнім культурним центром.

– За допомогою класики дійсно можна створювати чудесні несподівані проекти, які мають на меті не тільки культурну місію, але й соціальну. Концертами можна збирати гроші,  концертами можна об’єднувати людей, і це відбувається! – поділився з журналістами диригент Кирило Карабиць перед початком виступу. – Адже ідея була не тільки провести благодійний марафон, але й привести класичну музику у цей зал, зробити її ближчою до людей.
Концерт, звичайно ж, пройшов на висоті – глядачі знову отримали захоплююче музичне дійство, а спільна ідея отримала реальну підтримку.

оашкугшеугкег пррррр крабббб авовпвапо