УКРАЇНСЬКА МІСЬКА ВАРТА: ПРИКЛАД ДІЄВОЇ ТА ЕФЕКТИВНОЇ ОХОРОНИ ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ

????????????????????????????????????

Керівництво району неодноразово повідомляло, що має намір створити громадське формування за прикладом Української міської варти. Справді, «Варта», головною метою якої є охорона громадського порядку, вже неодноразово доводила свій професіоналізм та ефективність. Сьогодні подібні формування існують лише в декількох містах України. Але дуже імовірно, що скоро їх побільшає, адже вже є позитивна практика.

Заявки від громадян приймають до міського call-центру м. Українка, чергового поліції або ж за безпосереднього звернення до представників «Варти». «Найулюбленіші» правопорушення українчан – паління у громадських місцях, вигул тварин без намордників чи повідків, порушення тиші та паркування автомобілів у неналежних місцях.

«Варта» отримала заслужений авторитет у жителів Українки. Багато не лише добрих справ на кшталт попередження бійки малолітніх, заспокоєння неадекватних сп’янілих чи піймання злодія. Вони врятували вже не одне людське життя!

Не випадково від українчан на міський call-центр часто надходять подяки бійцям Української міської варти. Ось деякі з них:

Ольга К.: «Сьогодні стала свідком, як бійці «Варти» надали першу допомогу людині, якій стало зле просто на вулиці. Одразу викликали швидку. Людину відвезли до лікарні. Насправді з таким громадським формуванням у місті і безпечно, і надійно».

Ірина С.: «У моєї дитини викрали рюкзак з мобільним телефоном. На місце одразу прибули бійці Української міської варти, трохи згодом приїхала і поліція. «По гарячих слідах» грабіжників вдалося затримати, викрадене було повернуто. Дякую!».

Олександр П.: «На газоні біля мого будинку сусід частенько припарковував своє авто. А після того, як «Варта» виписала попередження і провела бесіду з власником авто, проблему було вирішено. Спасибі бійцям!».

Дякуємо охоронцям громадського порядку за наш спокій. Ми високо цінуємо Ваші щоденні намагання робити Українку безпечнішою, затишнішою та кращою!