Це страшне слово "пограбування", або не спійманий не злодій

Днями в Українці було пограбовано квартиру одного із мешканців. Забрали багато цінних речей. Найбільше обурює те, що пограбування сталося посеред білого дня, коли власники були на роботі.

За інформацією правоохоронних органів це не поодиноке пограбування квартир та автомобілів у місті Українка останнім часом.
З метою прискорення процесуально-слідчих дій виконавчим комітетом Української міської ради, на прохання правоохоронних органів, було передано усі необхідні відео матеріали з веб камер (камер нагляду). Тож чекаємо на те, що злочинці будуть занйдені найближчим часом.

Шановні мешканці міста Українка, будьте обачними та вживайте заходи щодо більшої безпеки вашого майна!!!
Більше цікавої інформації можна дізнатися на офіційній сторіці Виконавчого комітету у ФБ