Трипільська ТЕС: без тепла і світла місто не залишиться

Не тільки Трипільська ТЕС, але й інші електростанції через нестабільну політичну ситуацію в країні та блокування частини залізничних перевезень з Донбаського регіону припинили отримувати вугілля, яке є основним паливом для їх роботи. І поки політики займаються вирішенням цих проблем, звичайних людей передусім цікавить, чи не залишаться вони без тепла і світла?
Принаймні, у мешканців Українки причин для особливого хвилювання бути не повинно. Як запевнив директор Трипільської ТЕС Петро Кравець, наявного вугілля вистачить приблизно до кінця опалювального сезону.
– Працюємо мінімальним складом – пів блоку, але ми забезпечуємо подачу тепла на місто, дотримуємося температурного графіку, і нарікань та скарг на нашу роботу досі не надходило. Стосовно електроенергії – тут усе простіше, оскільки ми працюємо на об’єднаній енергосистемі. Навіть якщо Трипільська ТЕС вимушено зупиниться, електроенергія буде надходити через наші лінії від інших електростанцій. Однак, оскільки генерація з нашого боку буде відключена, то рівень напруги може бути нижчим, і замість звичних нам 230 може бути 218-210 Вт, що споживачі енергії будуть відчувати, – пояснив Петро Павлович.
Також директор Трипільської ТЕС відзначив, що якщо проблема з розблокуванням не вирішиться, то аби організувати поставку вугілля з Африки, знадобиться приблизно два місяці. Швидше за все, в такому разі станція перейде на роботу на газовому паливі. А самим городянам порадив ставитися по- господарські до збереження тепла, утеплювати будинки та робити усе належне, аби втрати тепла звести до мінімуму.