Свято весни для тих, хто молодий душею!

Справжнє свято весни відбулося для учасників клубу «Ретро», що зібралися на зустріч минулого тижня.  Невеликий концерт зі столичним ведучим, пісні, танці, конкурси та вікторини – програма свята була насиченою і місцями сповненою несподіванок. Як, наприклад, справжнє шоу  велетенських мильних бульбашок, за яким можна і потрібно було не лише спостерігати, а й брати активну участь!

Не бракувало і подарунків та привітань: бадьорого настрою і міцного здоров’я побажала «супермолоді» заступник міського голови Оксана Кирилюк, з подарунками й щирими побажаннями весняного настрою прибула на свято заступник голови районної ради Агнеса Олкова-Михницька, а від обласного депутата Георгія Цагареішвілі всім жінкам вручили по букету весняних квітів.

На зустрічі клубу «Ретро», майже всі учасники якого є і студентами інституту Третього віку, представили нового ректора Інституту – Олесю Дзебчук. Новий ректор пообіцяла докласти зусиль, аби навчання стало ще більш змістовним та цікавим, а студентам побажала нових весняних сил та досягнень.

Свято весни стало для всіх його учасників джерелом позитву та натхнення для нових звершень!