СТВОРЕННЯ ОСББ: ДОСВІД ТА ПЕРСПЕКТИВИ

dengi_kvartira_dom_nalogiВсе більше людей у місті планують створити ОСББ у своїх будинках. Адже в Українці вже є багато прикладів вдалої роботи новостворених об’єднань мешканців. До того ж з`являються цікаві перспективи. Наприклад, у можливості брати участь в проектах, що дозволяють залучити кошти для ремонтів чи корисних робіт у будинку.

Журналісти “Дніпровського Проспекту” продовжують знайомити читачів з тими, хто вже пройшов етап створення ОСББ та готовий поділитися з мешканцями міста своїм досвідом.

ЧИТАЙТЕ ІНТЕРВ’Ю З ВИКОНАВЧИМ ДИРЕКТОРОМ ЖКГ “Енергія” СЕРГІЄМ САХНО У СВІЖОМУ №29 ГАЗЕТИ “ДНІПРОВСЬКИЙ ПРОСПЕКТ” ЗА 22.07.16