ШКОЛА МОЛОДИХ АРХІТЕКТОРІВ ВИРУШИЛА У ВЕЛОПРОГУЛЯНКУ

IMG_20160719_10213619 липня учасники школи молодих архітекторів відвідали музей «Літературно-мистецькі Плюти», відділ Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва України. Саме тут, в с. Плюти, за підказкою свого великого друга Андрія Малишка, у 1954 році побудував собі дачу автор неповторної п’єси «В степах України», письменник і драматург О. Корнійчук. Тут на 15 сотках землі за допомогою друга-архітектора Заболотного було зведено двоповерховий будинок з великою сонячною верандою та кількома кімнатами, де зараз знаходиться меморіальний музей драматурга.

Старший науковий співробітник музею Алла Гайворонська провела для молодих архітекторів пізнавальну і справді захопливу екскурсію. А потім учасники школи малювали ескізи садиби. Таким чином, і відпочили, і дізналися багато цікавого, і продуктивно попрацювали. Попереду ще 2 тижні гарних вражень і насиченої роботи!