ШКОЛА МОЛОДИХ АРХІТЕКТОРІВ ОБІЦЯЄ СКОНСТРУЮВАТИ ВЕЛИКИЙ МАКЕТ УКРАЇНКИ

IMG_20160718_15153518 липня в Українці стартувала школа молодих архітекторів, яку організував в нашому місті переможець конкурсу на кращий ескізний проект набережної майбутнього – відомий архітектор Дмитро Антонюк.

Відтепер протягом 2 тижнів студенти з Києва досліджуватимуть буквально кожен метр Українки, готуватимуть ескізи, розроблятимуть своє бачення, якою буде майбутнє нашого міста. При цьому спілкуватимуться з жителями – адже передусім важлива думка українчан.

Уже скоро учасники школи молодих архітекторів обіцяють створити великий макет сучасної Українки. Матеріали буде виставлено на міській площі і всі охочі українчани зможуть долучитися до складання цього макету. А вже на святкування Дня міста архітектори презентують свої напрацювання стосовно Українки майбутнього.
Також у планах учасників школи – фотовиставки, конкурси… До речі, вони готують дещо цікаве і під час проведення літніх променадів 23 та 30 липня. Отож, не прогавте!