Сесія міської ради закінчилась конфліктом

Згідно чинного законодавства для будь-яких дій в сфері земельних чи архітектурно – будівельних відносин необхідна містобудівна документація, зокрема так названі детальні плани територій. Багато жителів нашого міста вже стикались з проблемами при оформлені документів на землю чи на будинок без цієї документації.

На черговій сесії міської ради на розгляд депутатів було винесене питання щодо розроблення детального плану по вулиці Сосновій. Але з невідомих на те причин депутати від Об’єднання «САМОПОМІЧ»  Шевченко О. та Теплова О.,  Радикальної партії  – Луценко Л., ВО «Свобода» Перебийніс М., Саламаха Д., Драндар О. виступали категорично проти такого рішення та покинули зал засідань в супереч Регламенту, ними ж затвердженому.

Разом з тим, згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» ( до речі улюбленому законі депутата Шевченка, чого тільки вартує ситуація з блокуванням відведення земельної ділянки для будівництва садочку по вулиці Будівельників) саме на органи місцевого самоврядування покладено обов’язок планування територій на місцевому рівні.

Сьогодні все місто споглядає, який безлад твориться на території човнової станції, як там самовільно захоплюють земельні ділянки, не сплачуючи при цьому жодної копійки до бюджету. Чому ж народні обранці підтримують хаос на березі Дніпра?