І сам не гам і другому не дам… Депутати Обухівської районної ради відмовили в передачі Дитячої школи мистецтв на баланс міста Українка

Депутати Обухівської районної ради не захотіли передавати Дитячу школу мистецтв на баланс міста Українка – таке рішення було прийнято на останній сесії 9 червня.

Нагадаємо, що Українська міська рада ініціювала передачу школи мистецтв громаді міста, адже, оскільки вона знаходиться у власності району, міська влада не має права розпочинати проводити в ній будь-якого роду ремонтні роботи. А їх тут вистачає. Варто лише зайти до актової зали, де зазвичай проводяться звітні концерти – обшарпані стіни, підлога, обдерті стільці створюють цьому закладу культури далеко не естетичний вигляд. Та і робити з цим хоч щось у районі не поспішають, адже косметичні ремонти тут проводяться за рахунок батьків учнів.

Як зазначав раніше міський голова Павло Козирєв : «Дитяча школа мистецтв – це практично дім, де живуть музи, і важливо, щоб вони жили в гарних умовах. Насамперед, відповідні умови хочеться створити і тому, що тут навчаються наші з вами діти». Та на жаль, таку ініціативу підтримано не було.

На засіданні сесії від імені громади Українки до депутатів Обухівської райради звернулась заступник міського голови м. Українка Оксана Кирилюк: «Ми звертаємось до вас із проханням передати приміщення, яке знаходиться на території Українки, громаді міста, задля можливості належного утримання його. Тут, як і раніше, навчались, і будуть навчатися діти з усього району», – наголосила Оксана Кирилюк. Проте, очевидно, з самого початку вирішувати це питання на користь громади Українки не збирались, адже і проект рішення у порядку денному був озвучений дещо цікаво: «відмовити у задоволенні клопотання Української міської ради, щодо передачі у комунальну власність територіальної громади міста Українка дитячої школи мистецтв». Через дивне формулювання питання депутатам довелось переголосовувати кілька разів, проте рішення не було прийнято і у клопотанні нам відмовили, ото ж Дитяча школа мистецтв надалі залишається у підпорядкуванні району… і, на жаль, тільки у юридичному. Окремо хочемо подякувати районним депутатам, що представляють нашу громаду, за їх активну позицію, підтримку та присутність у залі голосувань.