Рулюй відповідально, або водій включи фари!!!

В Україні з 1 жовтня водії повинні будуть вмикати денні ходові вогні або ближнє світло фар на заміських дорогах.

Про це нагадує прес-служба Національної поліції.
Відповідно до пункту 9.8 Правил дорожнього руху, з 1 жовтня по 1 травня це положення є обов’язковим для виконання і покликане підвищити безпеку дорожнього руху в затемнених ділянках дороги як в світлий час доби, так і в темний.
Правила запроваджені для підвищення видимості автомобіля для пішоходів та інших учасників руху в зв’язку зі скороченням світлового дня і погодними умовами.
За ігнорування цієї норми передбачений штраф у розмірі 425 гривень.

Пам’ятайте, що увімкнені фари не для того, щоб вам було краще видно, а для інших учасників дорожнього руху, щоб бачити вас заздалегідь. Тож шановні водії, давайте будемо дотримуватись правил дорожнього руху.

Більше цікавої інформації можна дізнатися на офіційній сторіці Виконавчого комітету у ФБ