Розширена нарада: усі служби працюють у звичному режимі

Розширену нараду з керівниками підприємств, організацій та установ, яку проводив  міський голова Павло Козирєв у понеділок, розпочали з  подяки комунальним службам міста за успішну роботу під час снігопадів.

У ході наради першою доповідала  головний лікар Української районної лікарні Інна Топчій, яка зачитала пояснювальний лист щодо формування госпітальних округів.

Директор ДНЗ «Хоровод» Людмила Терпило, повідомила що заклад  відвідують 160-180 дітей щодня, а вартість харчування зросла до 40 гривень на дитину за один день. Нещодавно садок придбав нове технічне устаткування : пральні машини, холодники, пилососи, нові меблі та килими, постільну білизну. Завідуюча запросила усіх на день відкритих дверей до садочка.

Комунальні служби працюють у звичному режимі. Першочергове завдання –  розчищення  доріг і пішохідних доріжок  від  снігу  та прочистка зливних каналізацій.

Палац культури  «Енергетик» наразі готується до проведення загальноміського заходу  «Масляна»,  який пройде  26 лютого на набережній міста.

нарада