Різдвяний подарунок: три автомобілі для ПОЖ

Особливий подарунок від міської ради отримали напередодні Різдва працівники підприємства з обслуговування житла міста Українки –  три автомобілі вартістю 820 тисяч гривень. Це «Богдан Авто» –  грузопасажирські автомобілі для слюсарів та газозварювальників. Всі три нові автомобілі обладнали газовим обладнанням та GPS –навігаторами, аби визначати точку знаходження автотранспорту у будь-який час.
Міський голова Павло Козирєв та  його перший заступник Володимир Луценко вручили ключі від автівок працівникам  ПОЖ.
Керівник підприємства  Григорій Ткаченко, у свою чергу  висловив подяку міській раді, міському голові та депутатам. “За минулий рік за допомогою коштів міської ради на нашій базі були замінені вікна та проведений частковий ремонт. Цього року потрібно ще відремонтувати  покрівлю в майстерні , аби завершити ремонт бази і забезпечити працівників нормальними умовами роботи. Також минулого року всі бригади забезпечили електроінструментом. Тож покращення якості роботи мають відчути наші мешканці міста!” – відзначив Григорій Іванович.