Пройшов штаб з благоустрою міста

Сьогодні у великій залі міської ради відбувся штаб з благоустрою, за участю керівників комунальних підприємств Українки.

На засіданні було обговорено багато питань з благоустрою. Знову на порядок денний було винесено питання про підготовку пуску опалення в Українці. Також було обговорено питання покращення оперативності реагування міського колл-центру на звернення громадян. А через збільшення випадків крадіжок комунального майна у місті останнім часом, першим заступником міського голови Володимиром Луценком, було піднято питання про посилення пильності комунальних підприємств та необхідність вжити усіх можливих заходів щодо забезпечення більшого захисту своїх комунікацій.

Більше цікавої інформації можна дізнатися на офіційній сторіці Виконавчого комітету у ФБ