Приєднуйтесь до лав студентів Інституту ІІІ віку!

Унікальний соціальний проект «Інститут ІІІ віку», створений за ініціативою міського голови Павла Козирєва, працює у місті Українка вже другий рік. Леся Дзебчук, ректор інституту, радо поділилась з нами своїми враженнями – «З супер молоддю дуже цікаво працювати, це робота на результат. На сьогодні кількість студентів коливається в межах 180 осіб. Працює 9 факультетів і 3 факультатива – Клуб Ретро, Клуб любителів класичної музики, Клуб любителів кіно. Найбільше студентам подобається інформатика, англійська мова та хоровий спів. Також ми маємо дуже багато планів на майбутнє. Насамперед збільшити кількість студентів, особливо чоловіків, та відкрити 2 нові факультети – «Правознавство» та «Основи медицини».