Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

Перемога нашої землячки на міжнародних змаганнях – це перемога громади, перемога всіх мешканців міста!

Місто Устер в Швейцарія, 15 км від Цюріха.

3-й етап молодіжного Кубку Європи. Скелелазіння.

На змагання зібралися представники 16 європейських країн.

На п’єдистал для нагородження запрошують спортсменів, які посіли 2 і 3 місця.

Диктор робить паузу і запрошує на нагородження переможця змагань жительку м. Українки, та що під Києвом, майстра спорту України   Потапову Ніку.
Губернатор контону Цюріх та президент Федерація скелелазіння Швейцарії нагороджує спортсмену. Лунає гімн України. На моніторі жовто-блакитний прапор України.

Вже в третє Потапова Ніка за півроку підіймається на вищу степінь п’єдистала.

Перший етап молодіжного европейского Кубку Ніка виграла в середині травня в м. Імст, Австрія.  Саме тоді українська спортсменка заявила про себе як про найсильнішу в Європі.

Випадок? Просто пощастило?

Всі сумніви закінчились, коли майстер спорту України через 2 тижні в австрійському  м. Дорнбірн вдруге отримала переконливу перемогу на наступному етапі.

Ще через 2 тижні в Швейцарії Ніка поставила крапку в цій дискусії: ТАК, на даний час спортсменка з м.Українки найсильніша в Європі!

Майстром спорту України Потапова Ніка стала тільки місяць тому. На Чемпіонаті України серед дорослих вона виборола звання Чемпіонки України 2017 року серед найсильніших спортсменок держави, переконливо перемігши їх у фінальному проходженні траси.

Сьогодні Ніка не має часу на відпочинок: через 3 тижні участь в етапі Кубку Європи по болдерингу в французькому місті Анжентєр. А на початку вересня найголовніші змагання року: молодіжний Чемпіонат світу в австрійському Інсбрусі. Змагання у 3 видах: швидкість, трудність та болдеринг.

Так що  знову виснажливі тренування, щоб прапор нашої держави підіймався над європейськими державами.

Перемога нашої землячки на міжнародних змаганнях – це перемога громади, перемога всіх мешканців міста.

З перемогою всіх!

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні