Основа молодіжної політики це спілкування з молоддю…. Стартував проект "Вікна можливостей для молоді"

22 вересня в Українці в малій залі міської ради відбулася виїзна презентація цього проекту. Захід був проведений для ознайомлення молоді Київщини з можливостями самореалізації, розвитку, реалізації власних ініціатив, а також можливостей партнерства з управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання. ОДА та Комунальний заклад Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр» провели таку презентацію і для молоді Українки.

На якій були присутні: начальник управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської ОДА, виконуючий обов’язки директора Київського обласного молодіжного центру, заступниця Українського міського голови О. Кирилюк, керівники та спеціалісти з питань молодіжної політики, лідери молодіжного руху та представники молодіжних громадських організацій, актив студентського та учнівського самоврядування, представники ініціативних груп молоді.
На цій зустрічі обговорювалися питання розвитку молодіжної інфраструктури, молодіжні центри та молодіжні простори, можливості для молоді у співпраці з управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання облдержадміністрації та Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр».

Була презентована програма «Молодіжний працівник», програма Британської ради «Активні громадяни», програма національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки, програма ЄС «Erasmus+» та інші можливості міжнарод

ної співпраці.

Більше цікавої інформації можна дізнатися на офіційній сторіці Виконавчого комітету у ФБ