НЕВЖЕ УКРАЇНКА ПОТОНЕ У СМІТТІ?

колапс

СМІТТЄВИЙ КОЛАПС АБО БЛОКУВАННЯ БАГАТОРІЧНОЇ РОБОТИ МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Ви звикли, що в Українці завж­ди чисто-охайно, вивозять сміття, пахне не відходами, а весняним цвітом і прохолодою Дніпра? Та відтепер, певно, доведеть­ся про це забути. Адже частина депутатів свідомо вирішили пере­творити Українку на суцільне сміттєзвалище. Так, 14 квітня на засіданні 9 сесії Української міської ради вони не затвердили резуль­тати конкурсу з визначення вико­навця послуг з вивезення твердих побутових відходів. «Це означає, що перевізник тепер має припи­нити вивозити сміття, – говорить перший заступник міського голо­ви Володимир Луценко. – А для визначення іншого треба пройти офіційну процедуру, яка затягнеть­ся мінімум на 2 місяці. Результати такого голосування, м’яко кажучи, дивні і не зрозумілі. Насправді це може призвести до надзвичайної ситуації. Адже сміття накопичува­тиметься біля будинків, дитячих садочків, лікарні…».

Ні-ні, шановний читачу, Ви все правильно прочитали. А тепер уявіть, що трапиться з Українкою, якщо припинять ви­везення сміття? Цікаво, хто за це буде нести відповідальність перед українчанами? Можемо побитися об заклад, що звичайні люди навіть не будуть розбиратися, хто винен. Всі звинувачення автоматично впадуть на виконавчий комітет і міського голову. А ті депута­ти, які прийняли таке рішення, лише спостерігатимуть осторонь. До речі, з кінця лютого в міській раді введено систему поіменного голосування. Тому знайомтеся, будь ласка, із списком депутатів, які не затвердили результати кон­курсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих по­бутових відходів: Світлана Огар­кова, Валерій Ніколаєнко (БПП «Солідарність»), Шевченко О. М., Теплова О. О., Ягодзинська Т. М. (Самопоміч), Солодушко П. П., Зінченко В. С., Овчаренко В. О. (Батьківщина), Перебийніс М. А., Саламаха Д. Г., Драндар О. Ф. (Сво­бода), Плохута В. М, Луценко Л. А. (Радикальна Партія Олега Ляшка).

Знаєте, що ще дивно? Питання про вивезення твердих побутових відходів перед сесією було роз­глянуто на депутатській комісії з ЖКГ. Там депутати все погодили – і це затверджено протоколом. А на сесії… вуаля – й інше рішення! Так що за кулуарні ігри?

Наступне питання: як бути далі? Сподіваємося, міський голова знайде вихід із того колапсу, який свідомо створили депутати.

ДЕПУТАТИ ПРОВОКУЮТЬ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ

Ще за часів діяльності легендар­ного директора Трипільської ТЕС (1981-1996рр.), Заслуженого енер­гетика України Миколи Краснош­тана в нашому місті зародилася добра традиція – депутати щоро­ку наводять лад на своїх округах, а підприємці – на закріплених за ними територіях. Замести, підфарбувати, скопати… де тре­ба – і придбати на 100 грн фарбу для лавочки. Усе добровільно і на ентузіазмі. А головне – завдяки цьому в Українці все було завжди облаштовано і пофарбовано дуже оперативно.

Але 14 квітня депутати вирішили, що потрібно офіційно скасувати такий «ентузіазм» і не підтримали рішення про двомісячник благоустрою. Тому віднині соціальне наванта­ження, яке було на депутатах і підприємцях, автоматично навис­не на плечі комунальників, в яких і без того багато роботи Якщо до тепер міська влада всіма силами стримувала ріст тарифів, то зараз будьте готові до нових «сюрпризів» у своїх платіжках.

А ось результати поіменного голосування – депутати, які не підтримали проведення двомісячника благоустрою: ПРО­ТИ: Шевченко О. М., Теплова О. О. (Самопоміч), Перебийніс М. А., Саламаха Д. Г., Драндар О. Ф. (Сво­бода), Славна О. А. (Сила людей).УТРИМАЛИСЬ: Ягодзинська Т. М. (Сапомоміч), Плохута В. М, Луцен­ко Л. А. (Радикальна Партія Олега Ляшка).

ДО СЛОВА: «Депутат місцевої ради як представник інтересів територіальної гро­мади, виборців свого вибор­чого округу зобов’язаний ви­ражати і захищати інтереси відповідної територіальної гро­мади та її частини – виборців сво­го виборчого округу, виконувати їх доручення в межах своїх повно­важень, наданих законом, брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування».(Ст. 2 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»).