Найочікуваніша подія – Українці піввіку !!! А ви не забули???

9 вересня, на всіх чекає не зовсім традиційний Фестиваль Дворів. У цьому році він буде відрізнятися від минулорічних тим, що тепер ви можете не тільки зустрітися зі своїми сусідами та владою міста, а й проголосувати за пропозиції до громадського бюджету, власноруч прийняти рішення куди будуть направленні кошти на покращення благоустрою 50-ти річної перлини на Дніпрі. Тому не будьте байдужими та прийміть участь у цій події. Також у цей день відбудеться традиційна дискотека однокласників, але цього року вона матиме трішечки новий та незвичний формат. На сцені разом з артистами і музикантами може виступити кожен з вас – випускників 1 та 2 школи. Показати свій талант і вміння, а можливо навіть стати ведучим цього свята. Давайте зробимо свій відпочинок незабутнім.

10 вересня, теж буде відрізнятися від традиційного. Насамперед, відбудуться два нові фестивалі – це фестиваль «Рій подій» та пісенний і танцювальний фестиваль. Мета цих фестивалів залучити до участі виконавців з усієї України. Під час гала-концерту будуть визначені та нагородженні їх переможці.
До участі у цих крутих фестах запрошуються колективи усіх громад. Особливо раді будемо бачити ті громади, які в невдовзі планують об’єднатися з Українкою та доповнити нашу дружню громаду.
На нашій красуні набережній цього дня відбудеться маса подій: показ мод, костюмований променад, лицарські бої, кінне шоу, кулінарна зона, справжнісінький дендропарк, безліч дитячих розваг, зона краси і здоров’я і багато іншого – це все буде супроводжуватися живою музикою. Ми чекатимемо на вас 10 вересня.
Сподіваємося, що ви відвідаєте, чи приймете участь у цих подіях, які в свою чергу дадуть багато вражень та позитивних емоцій на цілий рік!
Разом ми зробимо День міста крутим та дуже цікавим для всіх жителів та гостей Українки. Ювілей – це подія, ПАМ’ЯТАЙТЕ!!!!