А на що Ви витратите до 200 000 грн. у своєму дворі?

«Громадський бюджет дворів» об’єднує навколо себе все більше жителів міста. Цього року проект передбачає надати мешканцям будинків можливість участі у розподілі бюджетних коштів, які виділяються для кожного двору, шляхом надання пропозицій, голосування за які відбудеться під час святкування «Фестивалю дворів» 9 вересня. Кошти будуть розподілятися на двори відповідно до розподілу на великі, середні і малі, і кожному з них надаватиметься відповідна сума. Пропозиції подаються в паперовому або електронному вигляді на адресу Української міської ради: м. Українка, пл. Т. Шевченка, 1, каб. № 2, e-mail: rada@ukrainka3-org.1gb.ua (з позначкою «Громадський бю- джет»).