На ремонт доріг у цьому році буде виділено близько восьми мільйонів гривень

Ще минулого тижня в Українці розпочалися ямкові ремонти доріг;  нині вони набирають інтенсивності  й тривають у різних частинах міста.

«Ямкові ремонти будуть проводитися по всій території міста. Першочергово –  на тих  дорогах, по яких рухається насичений потік транспорту, та які  ведуть до виїзду на трасу.  Це вулиці  Соснова, Юності, Дніпровський проспект, та вулиця Південна. Далі поступово ямкові ремонти розпочнуть робити у дворах, – прокоментував ситуацію перший заступник міського голови Володимир Луценко.

Як пояснив Володимир Петрович, ямкові  ремонти – це  перший етап запланованих робіт з ремонту  доріг,  а наступний  –  об’ємний масив робіт по капітальному та поточному ремонту. І не лише доріг – а й пішохідних доріжок та тротуарів, у тих місцях, де є така потреба.

«Минулого року ми виконали об’єм робіт по ремонту доріг на шість мільйонів гривень. Цьогоріч у загальній кількості заплановано робіт на суму близько восьми мільйонів, – відзначив Володимир Луценко.

Що ж, якщо і продовження робіт буде таким само активним, як їх початок, то міські водії зможуть  почувати себе на дорогах більш впевнено,  хоча б – на території міста.