На обласному конкурсі юні таланти з Українки продемонстрували високий рівень майстерності

В  Українській дитячій школі мистецтв 24 березня відбувся ХХ обласний конкурс – фестиваль «Дебют»,  відділ струнно–смичкових інструментів. Фестиваль пройшов під  егідою обласного відділу культури Київської ОДА. Учасниками творчих змагань стали юні скрипалі та віолончелісти  з 22 міст і селищ Київської області.

Плекання таланту, опікування долею обдарованих дітей, збереження і примноження духовної спадщини народу – такими є головні завдання конкурсу. І сама атмосфера творчого змагання свідчила про високу духовність, а не тільки про потреби дітей в матеріальних радощах життя.

Головою журі була Жалдакова В.О. – завідувач відділом струнно – смичкових інструментів Київського інституту музики ім. Р.М. Глієра.

Учні нашої школи продемонстрували високу майстерність, що підтверджується результатами конкурсу:

Камерний дует у складі: Надія Губа та Яна Перетятько –  І місце

Викладачі: Негода В.С., Волнухіна І.М.

Зведений ансамбль молодших класів – І місце

Художній керівник Бурмій Л.А.

Концертмейстер Носова О.Ю.

Ансамбль старших класів – І місце

Художнік керівник Негода В.С.,Концертмейстер Криштопа Л.А.

Дует у складі: Анастасія Примова та Микита Борщ – дипломанти

Викладач Бурмій Л.А., Концертмейстер Носова О.Ю.

Цінність цього конкурсу не лише у творчому змаганні, яке захопило  всіх учасників, а й у святковій атмосфері високої духовності, що панувала цими днями в школі.

Безперечно, свято, яке влаштували для юних талантів дорослі, вдалося: сяючі очі, усміхнені обличчя, відкриті прекрасні серця дітей.