Ролики чи ковзани: що для себе оберете ви? Або готуй ковзани взимку, а ролики влітку

На численні пропозиції жителів міста та депутатського корпусу, що розглядав питання про те, що міський каток знаходиться в тому стані, який не дає можливості ним повноцінно користуватися, виникла пропозиція, побудувати поле, на якому можна буде займатися будь яку пору року.

Влада міста дослухалася до громади і вирішили на першому етапі будівництва побудувати нове поле на якому взимку при мінусовій температурі буде можливість кататися на ковзанах, а при плюсовій на роликах. Тож цей майданчик можна буде тепер використовувати цілий рік.
Цього року планується відновлення покриття та бортів. Наступного року будуть зроблені трибуни, зони для роздягалень та санузли.

Тож вже на сьогодні розроблена проектно-кошторисна документація, підписаний договір на виконання робіт. Вже з першого листопада буде проведена авансова оплата на закупівлю матеріалів та за відповідних погодних умов будуть розпочаті роботи.

Готуємо ковзани та ролики Українчани!

Більше цікавої інформації можна дізнатися на офіційній сторіці Виконавчого комітету у ФБ