«Інститут третього віку» – життя триває!

4 червня слухачі факультативу любителів класичної музики “Вдохновение” Інституту третього віку змогли насолодитися колоритною постановкою “Наталки Полтавки” в Національному академічному театрі опери та балету імені Т.Г.Шевченка. Надзвичайно приємно,що запросив наших студентів Солов яненко Анатолій Анатолійович,народний артист, головний режисер Національної опери України. Неймовірна постановка, чудове виконання, національні традиції та щирий український гумор-все переплелось на сцені і викликало багато емоцій,які перехоплювали душу. Велика вдячність за такий приємний подарунок нашим слухачам Інституту третього віку – Анатолію Анатолійовичу Соловяненко, Павлу Генріховичу Козирєву, Олександру Івановичу Лук яненко, Оксані Олександрівні Кирилюк!