Громадському бюджету в дворах – бути!

Жителі 18-ти дворів взяли участь у Фестивалі дворів, а 23 двори Українки подали заявки на “Громадський бюджет”. Усі пропозиції учасників “Громадського бюджету” були розглянуті фаховою комісією і проголосовані громадою міста під час Фестивалю дворів, тож можна сміливо сказати, що громадський бюджет пройшов на «ура!». У цьому ювілейному році усі двори, кожен по своєму вирізнились самобутнім колоритом, яскравими конкурсами, розвагами, розмаїттям розважальних програм. Ідеш містом – і відчуваєш справжню, невимовну атмосферу щастя – звідусіль лунає весела музика, веселий гамір дітвори, розносяться аромати свіжої випічки та різноманітних смаколиків, які так і запрошують усіх приєднатися до святкування ювілею міста. Завітав на святкування до щирих господарів дворів і міський голова Павло Козирєв, на легендарному легковому ретро автомобілі «Фольксваген Жук», у супроводі п’яти Волг, аби привітати громаду зі святом та нагородити усіх, хто своєю працею, не покладаючи рук робить наше місто ще комфортнішим та затишнішим.

Кульмінацією Фестивалю дворів стало голосування за «Громадський бюджет», у якому взяли участь практично всі двори міста. Сусіди об’єднались у одну дружню родину та одноголосно проголосували за те, аби їх двір і місто стали ще кращим і зручнішим для його жителів.  Не забули і про тих, хто власними руками та працею створює красу у нашому місті – у рамках святкування Фестивалю дворів нагородили квітникарів Українки, які роблять наше місто різнобарвним та яскравим. А вже ввечері, у рамках дискотеки однокласників, відбулась урочиста частина Фестивалю дворів, на якій міський голова Павло Козирєв вручив сертифікати на 100, 150 та 200 тис. грн усім дворам міста, які взяли участь у проекті! Вітаємо переможців та бажаємо якнайшвидше утілити усі ваші плани в життя!

Велика подяка кураторам дворів, завдяки яким цей фестиваль відбувся і які своєю працею зробили його незабутнім та яскравим!