«ГОТОВО!» в місті Українка працює з листопада минулого року

Міська влада Українки та документ-сервіс «ГОТОВО!»  розпочали співробітництво в рамках угоди, яка передбачає можливість надання документ-сервісом послуг у сфері державної реєстрації бізнесу та нерухомості в місті Українка. Філіал центру, що знаходиться за адресою площа Тараса Шевченка 1, працює вже півтора місяці та поступово розширює коло послуг, які можуть отримати жителі міста.
Філіал «ГОТОВО!» відкрився в Українці наприкінці листопаду 2016 року. Для жителів міста почали надаватися послуги у сфері державної реєстрації нерухомого майна; поступово коло доступних послуг почало розширюватися.
Як повідомив генеральний директор  центру  Дмитро Сдобняков, за час роботи відділення в Українці  було зареєстровано 50 об’єктів нерухомості. Також з початку грудня, близько двадцяти заявникам були надані послуги у сфері державної реєстрації бізнесу. Щодня жителі міста Українка звертаються до центру, аби отримати консультацію. Загалом, усі рішення були позитивними, жоден громадянин не отримав відмову чи призупинення своєї справи.
Віднедавна приймаються документи і за іншими напрямками – для підготовки та здійснення державної реєстрації  юридичних осіб та фізичних-осіб підприємців, заявки для надання БТІ та землевпорядних послуг, експертної  оцінки майна.
Щодо інших послуг, які надає центральний офіс, то вони будуть поступово впроваджуватися  їх і у філіалі в Українці.
А процедура надання послуги для жителя міста Українка, якщо він звернеться до відділення «ГОТОВО!», буде виглядати приблизно так:
Людина приходить до відділення зі своїми документами, вибирає термін надання послуги. Перелік документів, необхідний для оформлення тієї чи іншої послуги можна дізнатися на сайті gotovo.net.ua. Після того реєстратор документ-сервісу «ГОТОВО!» приймає документи, заповнює заяву клієнта та орієнтує його щодо точної дати їх готовності. Потім документи перебувають у процесі обробки та у встановлений термін заявнику телефонує працівник центру та інформує про їх готовність. Наступний та останній крок – прибуття клієнта до відділення для отримання готових документів. У філіалі також можна отримати консультацію щодо пакету документів, який необхідний для отримання послуги.
«Нам важливо, аби люди відчували повагу до себе під час отримання адміністративних та інших послуг, адже документ сервіс працює з повагою до людей, що і є головним принципом нашої роботи, – відзначив генеральний директор центру «Готово»  Дмитро Сдобняков.

gotovo-pr-logo