Фінал Всеукраїнського вокально-хореографічного конкурсу “UkrainkaFest”

Нещодавно, в День міста Українка відбувся  фінал Всеукраїнського вокально-хореографічного конкурсу “UkrainkaFest”.

Премію гран-прі в номінації “хореографія” на ньому здобули Анна Аверь’янова та Дмитро Стащук з Обухова. Танцювальний дует  набрав найвищу кількість балів серед усіх учасників (50 балів) та грошову винагороду у 10 000 гривень.

“В номінації “вокал” Гран-прі отримала Аліна Давидюк з Українки. Загалом, до фіналу дійшли 7 танцювальних колективів та 14 вокалістів.  На заключному етапі співаки виконували світові хіти, а танцюристів також оцінювали за костюмом, постановкою, сценічним образом. Головою журі був директор Обухівського РЦКД Юрій Квеленков . На фінал запросили усіх зіркових  гостей, які були присутні на відбіркових турах”, – повідомила куратор проекту UkrainkaFest Леся Дзебчук.

Переможці конкурсу за кожним направленням (вокал та хореографія) отримали  призи та нагороди. Лауреати 1, 2 премій – грошову винагороду по 5 тис. грн, лауреати 3 премій – по 3 тис грн., володарі премії “Гран-Прі” –  10 тис. грн.