Дітки Українки з новими майданчиками!

До виконавчого комітету Української міської ради надійшли звернення від керівників міських садочків “Сонечко” та “Хоровод” про те, що майданчики у садочках застаріли та дуже потребють оновлення. Після чого було вирішено закласти кошти до міського бюджету та порадувати дітлахів, бо вони ж наше майбутнє. Було проведено обстеження компанією “Інтер Атлетика” та виготовлено проект-замовлення. На оновлення майданчиків було витрачено 920 тисяч гривень.

Вже сьогодні  дітки із задоволенням змогли погратися на нових яскравих гірках, гойдалках та інших чудових ігрових елементах.
Ростіть здорові та щасливі дорогенькі та радуйте нас щодня своїми новими досягненнями!

Більше цікавої інформації можна дізнатися на офіційній сторіці Виконавчого комітету у ФБ