Черговий наглядовий аудит виконавчий комітет Української міської ради пройшов успішно!

На відповідність високій якості надання адміністративних та соціальних послуг громаді міста складали черговий іспит працівники виконкому 13 січня. І – склали успішно, підтвердивши отриманий раніше «Сертифікат управління якістю». Відповідність діючої  системи та належ­ний рівень надання адміністративних, соціальних та комунальних послуг згідно вимог МС ISO 9001:2008 перевірено та засвідчено міжнародною організацією з сертифікації DQS GmbH, що є однією з найбільш авторитетних у даній галузі на світовому ринку.
Головний аудитор органу сертифікації системи менеджмен­ту ТОВ «Міжгалузевий центр якості «ПРИРОСТ»  Ліана Федорівна Ша­пран на заключній нараді поставила високу оцінку рівню організації на­дання послуг у виконкомі Української міської ради.